La Timișoara a început împărțirea pulsoximetrelor și concentratoarelor la bolnavii de COVID-19 care se tratează la domiciliu

La Timișoara a început împărțirea pulsoximetrelor și concentratoarelor la bolnavii de COVID-19 care se tratează la domiciliu
Scris de Miclauș Dana Publicat: 11 dec. 2020, 15:10
Donații pentru proiectul Oxigen pentru Timișoara se primesc în continuare
Citește și
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
- 09:53Congres Extraordinar PNL: Bolojan, candidat unic pentru conducerea partidului. 2.500 de delegați, așteptați la vot
- 20:47Nicușor Dan, despre stenogramele care îl incriminează pe Ciucu: „Dacă procurorii spun că au indicii, au și dovezi”-VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News


























