Nicușor Dan despre problema apei calde în București: ”Am fost onest cu bucureştenii în campanie”

Nicușor Dan despre problema apei calde în București: ”Am fost onest cu bucureştenii în campanie”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 19 oct. 2020, 08:20
Primarul ales al Capitalei, Nicuşor Dan, a afirmat, vineri seară, că termoficarea din Bucureşti este ”o problemă grea” pe care nu a promis că o va rezolva instant. Pentru iarna care urmează, Nicuşor Dan consideră că este nevoie de ”un management de avarie”.
Citește și
- 18:36Scântei în Parlament: Alexandru Rafila (PSD) și Ștefan Lőrincz (USR), replici tăioase pe tema Cabinetului Veștea și a „moștenirii” Bolojan
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
- 09:53Congres Extraordinar PNL: Bolojan, candidat unic pentru conducerea partidului. 2.500 de delegați, așteptați la vot
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News


























