Primăria Timișoara a înființat un call center pentru timișorenii care vor să se înscrie la vaccinare

Primăria Timișoara a înființat un call center pentru timișorenii care vor să se înscrie la vaccinare
Scris de Daniel Onescu Publicat: 28 ian. 2021, 08:22
Primăria Timișoara a înființat un call center pentru timișorenii care vor să se înscrie la vaccinare. Locuitorii orașului care suna la telefon vorbesc cu angajații Direcției de Asistență Socială, aceștia le iau datele și apoi îi programează în platforma de vaccinare anti Covid, conform Mediafax.
Citește și
- 18:36Scântei în Parlament: Alexandru Rafila (PSD) și Ștefan Lőrincz (USR), replici tăioase pe tema Cabinetului Veștea și a „moștenirii” Bolojan
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
- 09:53Congres Extraordinar PNL: Bolojan, candidat unic pentru conducerea partidului. 2.500 de delegați, așteptați la vot
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























