Primarul Clotilde Armand: S-a acceptat propunerea să plătim direct către sortatori, sper ca vineri dimineață să trecem la treabă

Primarul Clotilde Armand: S-a acceptat propunerea să plătim direct către sortatori, sper ca vineri dimineață să trecem la treabă
Scris de Realitatea din USR Publicat: 10 iun. 2021, 19:29
Clotilde Armand a precizat că nivelul sumelor ce trebuie plătite, lunar, către sortatorii de deșeuri, este de circa 3,5-4 milioane de lei
Citește și
- 18:36Scântei în Parlament: Alexandru Rafila (PSD) și Ștefan Lőrincz (USR), replici tăioase pe tema Cabinetului Veștea și a „moștenirii” Bolojan
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
- 09:53Congres Extraordinar PNL: Bolojan, candidat unic pentru conducerea partidului. 2.500 de delegați, așteptați la vot
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























