Primarul Timișoarei: ”De trei luni de zile nu fac altceva decât să salvez proiectele începute, dar lăsate fie fără bani”

Primarul Timișoarei: ”De trei luni de zile nu fac altceva decât să salvez proiectele începute, dar lăsate fie fără bani”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 23 feb. 2021, 08:47
Primarul orașului Timișoara, Dominic Fritz, susține că firmele care nu și-au respectat contractele privitoare la realizarea unor lucrări nu mai pot fi contactate. Edilul șef se gândește să rezilieze contractele și să refacă licitațiile.
Citește și
- 18:36Scântei în Parlament: Alexandru Rafila (PSD) și Ștefan Lőrincz (USR), replici tăioase pe tema Cabinetului Veștea și a „moștenirii” Bolojan
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
- 09:53Congres Extraordinar PNL: Bolojan, candidat unic pentru conducerea partidului. 2.500 de delegați, așteptați la vot
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























