Senatorul care s-a întors în spital să trateze pacienți de coronavirus candidează din partea USR la primăria Arad

Senatorul care s-a întors în spital să trateze pacienți de coronavirus candidează din partea USR la primăria Arad
Scris de Daniel Onescu Publicat: 29 iul. 2020, 15:13
Adrian Wiener, senatorul care a revenit ca medic în spitalul din Arad, pe care l-a coordonat în timpul pandemiei de COVD-19, va candida din partea USR pentru funcția de primar al Aradului.
Citește și
- 14:03Scandal în coaliție! Claudiu Manda îl atacă dur pe Bolojan: „Ați căutat un pretext ca să nu vă țineți de cuvânt”
- 08:14Președintele Nicușor Dan rupe tăcerea după valul de critici: „Tot ce fac este pentru România”
- 14:21Ludovic Orban îl somează pe Nicușor Dan: „Nu îl desemnați premier pe Grindeanu!”
- 11:46Negocieri tensionate înainte de consultări. Bolojan a vorbit cu Nicușor Dan: ce i-a cerut
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























