Un consilier local din Braşov propune introducerea unor sancţiuni pentru constructorii care poluează orașele

Un consilier local din Braşov propune introducerea unor sancţiuni pentru constructorii care poluează orașele
Scris de Daniel Onescu Publicat: 27 ian. 2021, 10:20
Un consilier local din Braşov propune introducerea unor sancţiuni pentru constructorii care nu implementează bunele practici în domeniul controlului prafului şi emisiilor de pulberi din construcţii şi demolări, anunță AGERPRES.
Citește și
- 18:36Scântei în Parlament: Alexandru Rafila (PSD) și Ștefan Lőrincz (USR), replici tăioase pe tema Cabinetului Veștea și a „moștenirii” Bolojan
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
- 09:53Congres Extraordinar PNL: Bolojan, candidat unic pentru conducerea partidului. 2.500 de delegați, așteptați la vot
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News


























