Dan Barna: Am toată încrederea în Mihăilă, prestaţia de azi mi-a dat sentimentul că sănătatea e pe mâini bune

Dan Barna: Am toată încrederea în Mihăilă, prestaţia de azi mi-a dat sentimentul că sănătatea e pe mâini bune
Scris de Daniel Onescu Publicat: 22 apr. 2021, 14:36
Copreşedintele Alianţei USR PLUS, vicepremierul Dan Barna, a declarat că "prestaţia" de miercuri a Ioanei Mihăilă i-a generat sentimentul că "sănătatea e pe mâini bune".
Citește și
- 15:18Șeful Consiliului Județean Cluj, liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa lui Bolojan: „Ai trădat președintele României”
- 15:15PSD a pregătit programul de guvernare pentru Sorin Grindeanu
- 15:09Război în PNL. Formațiunea pro-Bolojan condamnă deschis acțiunile „puciștilor” printr-un comunicat acid
- 14:27Nicușor Dan a ieșit furios de la întâlnirea cu Bolojan. Președintele ar putea publica stenogramele
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din USR și pe Google News

























